تبلیغات
 رآی  ما میر حسین
این -» چند -» نفر - ارتباط نامشروع در کلاس های اخلاق !
جمعه 16 آذر 1386

من هم چون می‌دانستم مجازات فرد لواط كار مرگ است، روز حادثه به درب خانه‌شان رفتم و به محض اینكه در را باز كرد با چاقویی كه همراه داشتم سینه‌اش را شكافتم و خودم را به ماموران معرفی كردم.
 

پرونده تبرئه نوجوانی از اتهام قتل فردی كه با ادعای برگزاری كلاس‌های اخلاق، اقدام به ارتباط نامشروع با شاگردانش می‌كرد، به واحد اجرای احكام دادسرای امور جنایی تهران ارجاع شد.

به گزارش ایسنا، عصر روز 17 آذرماه سال 84 بازپرس جنایی پیشوا در جریان قتل یك جوان 19 ساله قرار گرفت و بلافاصله تحقیقات خود را آغاز كرد.

با دستگیری متهم و آغاز تحقیقات قضایی، وی به نام جعفر 16 ساله ادعا كرد:‌ از مدت‌ها قبل مهدی كه ظاهر بسیار خوبی داشت اقدام به برگزاری‌ كلاس‌های اخلاقی كرد و من به همراه چند نفر دیگر از دوستانم چون شیفته رفتار و اخلاق وی بودیم، به عنوان شاگرد در كلاس‌های وی حضور یافتیم.

وی افزود: پس از گذشت مدتی، مهدی ادعا كرد كه بار معنوی مسائل مطروحه را تنها نمی‌تواند از طریق بیان منتقل كند و انتقال كامل آن نیازمند برقراری ارتباط جسمانی است.

متهم اظهار داشت كه با همین بهانه چند بار به من تجاوز كرد و زمانیكه به او اعتراض كردم و گفتم عمل تو همان لواط است، او مدعی شد كه روح حیوانی در من حلول كرده و باید نفسم كشته شود.

وی اضافه كرد: من هم چون می‌دانستم مجازات فرد لواط كار مرگ است، روز حادثه به درب خانه‌شان رفتم و به محض اینكه در را باز كرد با چاقویی كه همراه داشتم سینه‌اش را شكافتم و خودم را به ماموران معرفی كردم.

به گزارش ایسنا، قاضی عصمت‌الله جابری دادیار اجرایی احكام دادسرای جنایی تهران با اعلام این خبر گفت:‌ 5 نفر دیگر از شاگردان مقتول نیز با اعلام شكایت اظهار كردند كه وی به آنها نیز تجاوز كرده است.

وی افزود: با توجه به مهدورالدم بودن مقتول، قضات شعبه‌ی 71 دادگاه كیفری استان روز 5 دی ماه سال گذشته حكم به برائت متهم دادند و این پرونده صبح امروز، به واحد اجرای احكام ارجاع شد.

 Comments